Tasakaalustatud koera- ja kassitoitu võib nimetada teie neljajalgse sõbra tervise võtmeks.

Loomakliinik Vetekspert pakub maailma juhtivatelt tootjatelt väga suurt valikut lemmikloomatoitu. Toit on esitatud erinevates hinnakategooriates. Kliendid saavad osta nii eliitklassi tooteid kui ka odavat koera- ja kassitoitu. Tänu sellele saate teha kõige optimaalsema valiku.

Veterinaarkliinik Vetekspert pakub terve rea kaubamärgi Royal Canini toodetud spetsiaalseid toite.

Eriti populaarsed on Veterinary Diet Canine ja Feline tootesarjad. See on tervislik toit noortele, täiskasvanutele ja eakatele loomadele pärast steriliseerimist, samuti kassipoegadele ja kutsikatele. Soovitame pöörata tähelepanu ka Veterinary Care Nutrition ja Multifunctional Nutrition tooteseeriale. Ilmselt on see parim toit ravieesmärkidel.

Hill's Science Plan brändi koera- ja kassitoit on samuti väga nõutud.

Sellesse sarja kuulub mitukümmend toodet, mis on valmistatud, arvestades loomade eluviisi, suurust ja vanust. Lisaks on võimalik osta toitu tiinetele ja steriliseeritud lemmikloomadele, samuti toitu, mis on valmistatud teravilja kasutamata.

Kui vajate veterinaarseks otstarbeks kuiv- või märgtoitu, soovitame Pro Plan Veterinary Diets tooteid.

Peale selle soovitame hoolikalt kaaluda Hill's Prescription Dieti raviomadustega toitu. Sellesse sarja kuulub suur valik kuivtoitu, konserve ja maiuseid, sealhulgas allergikutele ja ülekaalulistele loomadele. Lisaks on olemas rida multifunktsionaalseid raviomadustega toitusid.

Olulisel kohal toitude valikus on kaubamärgi Specific tooted.

Selle tootja valik hõlmab kutsikate, kassipoegade, täiskasvanud ja eakate loomade ning samuti steriliseeritud ja tiinete neljajalgsete sõprade toitu. Koeratoit jaguneb tavapäraselt väikest, keskmist ja suurt tõugu loomade toiduks. Populaarne on veterinaarse otstarbega toitude sari. Lisaks on kuivtoitu, konserve ja maiuseid, spetsiaalselt valmistatud allergia alla kannatavatele koertele (hüpoallergeenne toit).

Kui otsite kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele mõeldud konserve, pöörake tähelepanu firma Applaws toodetele.

Applawsi toidud on rikkad loomsete valkude poolest ning sisaldavad kuni 80% liha ja kala muutes need võimalikult lähedaseks looduses elavate lihasööjate loomulikule toitumisele. Tarbitav kanaliha pärineb kanadelt, keda toidetakse looduslike toodetega, mis ei sisalda hormoone. Kalapüük toimub ainult vastuvõetavatel meetoditel. Erinevus on märgatav kohe pärast konservi avamist: toidu loomulik konsistents üllatab teid!
Applawsi tooted on hüpoallergeensed ja sobivad ülitundlikkuse ja seedehäiretega loomadele.
Selle kaubamärgi toodete valmistamisel ei kasutata selliseid koostisosi nagu soja, nisu, mais, suhkur, kunstlikud värvained, säilitusained, maitseained.

Kataloogi täiendavad Virbac Veterinary HPM Nutritioni kuivtoidud igas vanuses kassidele ja koertele.

Pakutavad tooted sobivad steriliseeritud loomadele. Koeratoit jagatakse vastavalt tõu suurusele. Lisaks on raviomadustega toodete sari. Praegu alustame aktiivset koostööd firmaga Farmina ja juba lähitulevikus püüame pakkuda oma klientidele kogu selle brändi tootevalikut.

Me võime täie veendumusega öelda, et nii suurt valikut raviomadustega tooteid koertele ja kassidele võivad kadestada isegi parimad Tallinna loomakliinikud.

Meil saate osta vitamiine koera karvkatte jaoks, dieettoitu ja paljusid teisi tooteid. Me garanteerime pakutava toidu kõrge kvaliteedi ja rõõmustame kliente väga soodsate hindadega!