Veterinaarkliinik / Loomakliinik Vetekspert pakub väga suurt valikut profülaktika-, diagnostika- ja raviteenuseid teie lemmikloomade tervise heaks

Tähelepanelik ja äärmiselt hoolitsev suhtumine on iga meie loomakliiniku spetsialisti kõige olulisem tööpõhimõte. Oma töös oleme hoolivad ja vastutustundlikud, ei karda raskusi ja teeme oma parima teie lemmikloomade tervise heaks!

Meie Tallinna veterinaarkliinik asub Lasnamäel. Siin saate kasutada kõiki veterinaarteenuseid, välja arvatud loomade MRT (magnetresonantstomograafia). Vajadusel on kliinikus võimalik lemmikloom tilguti alla jätta. Kahjuks me ei tegele praegu haruldaste ja eksootiliste loomade raviga. Hädaolukorras on võimalik loomaarstilt nõu saada online’is.

Haigust on parem ennetada kui ravida!

Seetõttu on haiguste ennetamine alati loomakliiniku oluline tegevussuund. Kliinikus viiakse läbi dehelmentiseerimist (kaitse ussnugiliste vastu), vaktsineerimist, väliste parasiitide tõrjet, kõrvade ja anaalnäärmete puhastust, samuti tehakse loomade iga-aastast vereanalüüsi ja röntgenipilte.

Eduka ravi võti on alati kvaliteetne ja professionaalne diagnostika. Meie vetlaboris on modernne ja kõrgtehnoloogiline varustus, põhjaliku diagnostika tegemiseks teeme koostööd ka saksa Laboklini laboriga. Meie loomakliinik Vetekspert teeb ultraheliuuringuid, vereanalüüse, histoloogiat, mikroskoopilisi uuringuid, samuti kiirteste (Virbac Speed ja Idexx Snap test, Idexx ProBNP ja Idexx fLipase), mille eesmärk on leida koerte ja kasside viirushaigusi.

Registreeruge vastuvõtule

Täitke tellimus ja meie töötaja helistab teile üksikasjade täpsustamiseks.

Me hoolitseme teie lemmiklooma eest!

Loomade ravimisega tegelevad kõrgeima kategooria spetsialistid. Silmahaigustega aitame teha üldkontrolli, veterinaar-stomatoloog puhastab, ravib ja vajadusel eemaldab hambaid. Peale nende on olulisteks valdkondadeks veel dermatoloogia, onkoloogia, kirurgia, sh haavade ravi, veterinaarkardioloogia ja günekoloogia.

Lisaks kõigele sellele steriliseeritakse ning kastreeritakse meie loomakliinikus kasse ja koeri

Lisateenuste hulgas väärib erilist tähelepanu koerte kiibistamine, Euroopa ja kohalike standardite järgne vaktsiinipasside väljastamine, millele järgneb info sisestamine ametlikku registrisse. Vajadusel lõikame loomade küüsi ja hoolitseme nende karvkatte eest. Äärmiselt harvadel juhtudel ja kriitilistes olukordades teeme vanadele ja haigetele loomadele eutanaasiat.

Täielik teenuste hinnakiri

Meie juures on teie lemmikloom väljaspool ohtu!

Loomakliinik Vetekspert aitab lahendada ka kõige keerulisemaid probleeme. Arstid käivad pidevalt täienduskoolitustel, me töötame parimate toodetega ja tagame loomadele ideaalsed hügieenitingimused. Kõik protseduurid viiakse läbi äärmiselt hooliva ja ettevaatliku suhtumisega teie pere neljajalgse sõbra vastu! Meil on alati hea meel näha teid ja teie armsaid sõpru!

„Terve lemmikloom — õnnelik peremees"